Na trh vstupuje nové pojištění vozidel Jízda od Pojišťovny VZP, a. s. Má co nabídnout právě vám?

Autor: Redakce
Štítky:

Spousta lidí si myslí, že Pojišťovna VZP, a. s., je totéž co VZP, ale není to tak. Pojďme si jednou provždy udělat pořádek v tom, jak to je. Tak tedy: Pojišťovna VZP, a. s., (PVZP) je dceřinou společností Všeobecné zdravotní pojišťovny (VZP). A zatímco VZP poskytuje občanům povinné zdravotní pojištění, PVZP nabízí různé komerční produkty, které znáte i od ostatních pojišťoven. Řadu těchto produktů rozšířila PVZP nově také o povinné ručení a havarijní pojištění.

Nové komplexní pojištění vozidel Jízda přitom vstoupilo na trh opravdu razantně. Hned od počátku se PVZP hlasitě zastává slušných řidičů  s tím, že právě oni by neměli doplácet na ty špatné. Sazby svého pojištění má proto nastavené tak, aby nebourající řidič dosáhl na ty nejvýhodnější ceny, i kdyby to byl třeba mladý muž s jen několikaletou řidičskou praxí. Pokud tedy jezdíte bez nehod, neměli byste nabídku PVZP minout.

Dalším, koho může nové pojištění vozidel oslovit, jsou řidiči, kteří stojí o komplexní pojištění, ale jejich auto už nepatří mezi poslední modelové řady. Povinné ručení musí mít samozřejmě každý vůz, ale nad havarijním pojištěním spousta řidíčů mávne rukou. Dojem, že starší auto už se nevyplatí pojistit, je přitom chyba – komplexní autopojištění od PVZP je nastavené tak výhodně, že se vyplatí  i majitelům starších vozů. Rozhodně totiž nezruinuje vaši kapsu, ale bezpečně vás uchrání před situací, kdy byste v případě zaviněné nehody zůstali bez auta i bez peněz.

Každý zákazník má pochopitelně rád, když služba funguje, jak má.  A mnohonásobně to platí ve chvílích, kdy člověk prožije něco stresujícího. Pokud už tedy k nějaké té nehodě dojde, může se řidič spolehnout na komplexní rozsah asistenčních služeb, které kromě odtahu zahrnují například i vyřešení patálií jako jsou výměna pneumatiky, dobití baterie nebo dotankování prázdné nádrže. Asistenční služby PVZP vás zkrátka nikdy nenechají na cestách ve štychu.

Autopojištění Jízda od PVZP není samozřejmě určeno jen pro klienty VZP. Ti sice mají všechno takříkajíc pod jednou střechou, ale povinné ručení a havarijko PVZP si může sjednat každý. Kdo má rád osobní jednání, ten zajde na pobočku PVZP a VZP nebo si dohodne schůzku s obchodním zprostředkovatelem. Naopak ten, kdo chce všechno vyřídit pohodlně od stolu, si pojištění sjedná online na http://www.pvzp.cz/.

Jen málokdy najdete tak přesné vyjádření poměru cena/výkon jako u pojištění vozidel od PVZP. Zkrátka a jednoduše – podáváte-li za volantem dobrý výkon, můžete se těšit na dobrou cenu. Určitě se proto zamyslete, jestli by se nové autpojištění  Jízda nehodilo právě vám…

Přejeme vám na cestách suché silnice, zdravou předvídavost a ohleduplné kolegy za volantem!

Projekt Dopravní jednička je realizován za přispění finančních prostředků z fondu zábrany škod České kanceláře pojistitelů

Další články

Jak na rozmrazování vašeho auta

Mráz podstatně komplikuje řidičům situaci hned v několika ohledech. Vedle zhoršených dopravních podmínek je to i ...